R400-230A
Item Number: 4000014976
Rotating Light 230V AC, IP65, Amber
  • Continuously rated
  • Suitable for surface or wall mounting
  • Twin belt drive system
  • conduit knockout
  • IP65
General
IP Rating IP65
Maximum Temperature +55 °C
Minimum Temperature -10 °C
AC Voltage Frequency 50 Hz